Meld deg på vårt Jubileumscruise – utvidet frist!


VELKOMMEN TIL BSF’s 40 – ÅRS JUBILEUMSCRUISE PÅ S/Y MOLOSTUA!

MolostuaBodø Seilforening feirer lørdag den 1. oktober sitt 40 – års
jubileum 
med stor festivitas i maritime omgivelser.

Vi ønsker alle nåværende og tidligere medlemmer med partner hjertelig velkomne til en hyggelig og mimrende stund. Det serveres aperitiff, tre-retters middag og et innblikk i foreningens historie. Lett underholdning og quiz underveis med mulighet for en premie eller to.

Meny: forrett fiskesuppe,hovedrett ytrefilet med soppsaus og bakt potet, dessert Creme Caramell med marinerte tørkede frukter. Molostua tillater ikke medbrakt drikke, men har bar med alle rettigheter.

Pent antrekk ønskes, gjerne i form av dress eller kjole.

Sted: Molostua

Tid: 01.10 kl. 1900.

Påmeldingsfrist: 28.09.16.

Betaling gjøres til BSF’s konto 1503.40.39167 med kr. 650,- pr. påmeldte gjest (kuvertprisen dekker også leie av lokalet).

Påmelding gjør du i dette skjemaet (eller ring 901 92 636 om du plages):

Feil: Kontaktskjema ikke funnet.