Påmelding til Tirsdagsserien er åpen


Det er åpnet for elektronisk påmelding til  Tirsdagsserien i Bodø på regattaens hjemmeside i SailRace.

Gå til https://www.sailracesystem.no/regatta?regatta=2334

Der finner du også seilingsbestemmelsene.

«Bodø seilforenings Tirsdagsserie er en ukentlig seilas for tur­ og havseilere. Målsettingen er å aktivisere så mange av foreningens medlemmer som mulig, og skape et aktivt seilmiljø med samhold og trivsel. Vi ønsker også å få med nye seilere, seilere med erfaring fra andre steder, ferske båteiere, barn, unge og familier. Tirsdagsserien er derfor ikke først og fremst en konkurranse båtene imellom hvor det viktigste er å vinne. Det viktigste er å delta. Samtidig er opplegget rundt en tirsdags regatta identisk med det som kreves for en ordinær regatta. Det gir god trening for både nybegynner og drevne seilere.»

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.


− 4 = fire

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.