Påmelding til Tirsdagsserien er åpen


Det er åpnet for elektronisk påmelding til  Tirsdagsserien i Bodø på regattaens hjemmeside i SailRace.

Gå til https://www.sailracesystem.no/regatta?regatta=2334

Der finner du også seilingsbestemmelsene.

«Bodø seilforenings Tirsdagsserie er en ukentlig seilas for tur­ og havseilere. Målsettingen er å aktivisere så mange av foreningens medlemmer som mulig, og skape et aktivt seilmiljø med samhold og trivsel. Vi ønsker også å få med nye seilere, seilere med erfaring fra andre steder, ferske båteiere, barn, unge og familier. Tirsdagsserien er derfor ikke først og fremst en konkurranse båtene imellom hvor det viktigste er å vinne. Det viktigste er å delta. Samtidig er opplegget rundt en tirsdags regatta identisk med det som kreves for en ordinær regatta. Det gir god trening for både nybegynner og drevne seilere.»