Påmelding til årets kurs begynner 1


Påmeldinger til årets Seilkurs for begynnere begynner nå å komme inn. Kurset arrangeres  fredag 27. – søndag 29. april 2018. Dette er det eneste kurset også dette året. Vi har rundt 20 plasser og i 2017 var kurset fulltegnet lenge før kurset startet. Årets kurs blir likt tidligere med en teoridel på fredag kveld fra kl 18:00 og seiling lørdag og søndag. Nytt av året er at vi bruker Seilforbundets flotte kurs bok Seil kjølbåt.  Les mer om kurset under kurs på vår hjemmeside. Du finner alt om påmelding og priser der.


Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.


6 − fire =

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

Én tanke om “Påmelding til årets kurs begynner

  • Birger Kjeldsen

    Vi vil være med:

    Johan Kjeldsen Myhre, 18 år, Rundhaugen 1, 8023 Bodø, johan12ab@gmail.com, tlf. 97874678, litt erfaring utelukkende fra foreningens tirsdagsregattaer, medlem (Dvs. nettopp sendt forespørsel om egen båt kreves for familiemedlemskap, så innbetaling skjer ifht. svar på dette, mao. betalende medlem før kursstart).

    Birger Kjeldsen, 53 år, Rundhaugen 1, 8023 Bodø, b.kjeldsen@hotmail.com, tlf. 48112227, litt erfaring utelukkende fra foreningens tirsdagsregattaer, medlem. (Dvs. nettopp sendt forespørsel om egen båt kreves for familiemedlemskap, så innbetaling skjer ifht. svar på dette, mao. betalende medlem før kursstart).

    Takknemlig for tilbakemelding!