Tirsdagsserien starter igjen etter sommerferien


Bodø Seilforening ønsker nye og gamle seilere til foreningens tirsdagsseilas. Tirsdag 15.august starter nemlig tirsdagsserien igjen. Vi håper at alle er tilbake og klare for vennskapelig kappseilas i Bodøs vakre skjærgård.  Som vanlig er skippermøtet kl 17 i Bodø Båtforenings lokaler i Moloveien. Etter seilasen møtes vi på samme sted for resultatliste, kaffe, kjeks og saft.

Hvis det er noen som ikke kjenner opplegget er det mulig for alle å bli med å seile, erfarne som uerfarne. Det er bare å møte opp i Moloveien til skippermøtet så vi dere bli tildelt båt å seile med.

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *


× to = 6

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.